Konya yarından (16 Mart Perşembe) itibaren 4 gün boyunca yağmurlu havanın etkisi altına girecek. Meteoroloji İşleri'nin yayınladığı tahminlerde Perşembe günü yağıştan hemen öncesinde bazı bölgelerde rüzgarın şiddetli bir şekilde etkisini göstereceğini bildirdi.

Konya seçim sonuçlarını bu yaş grubu belirleyecek Konya seçim sonuçlarını bu yaş grubu belirleyecek

BU SAATLERE DİKKAT

Konya'da Perşembe günü saat 12.00'dan itibaren yağmur etkisini gösterecek. Akşam saatlerine kadar aralıksız olarak devam edecek yağışlar Seydişehir ve Beyşehir çevrelerinde kar şeklinde etkisini gösterecek.

konya-5-gunluk-hava-durumu-tahmini-16-17-18-19-mart-2023

17 MART 2023 CUMA KONYA HAVA DURUMU

Yağmurun özellikle kent genelinde yüksek oranda etkili olacağı Konya'da Cuma günü gün ortasında hava sıcaklığı 8 dereceye kadar inecek. Ereğli, Seydişehir ve Beyşehir ilçelerinde ise aynı saatlerde yüksek kesimlerde kar görülecek.

18 MART 2023 CUMARTESİ KONYA HAVA DURUMU

Konya'da kar yağışının etkili olacağı öngörülüyor. Cuma gününün son saatlerinden itibaren Cumartesi gününün ilk saatlerinde Konya'nın batı ilçeleriyle Karapınar, Emirgazi ve Seydişehir çevrelerinde kar yağışı etkisini gösterecek.

19 MART 2023 PAZAR KONYA HAVA DURUMU

Pazar günü Konya'nın batı, güney ve doğu ilçelerinde kar yağışı, kent merkezi ve diğer bölgelerde yağmur bekleniyor. Söz konusu günde hava sıcaklığı gündüz 7 ila 8 derecelerde seyredecek.