Konya'nın en büyük karma konut projesi Zermeram'da Elmas Evler etabı lansmana özel peşinatsız 12 ay vade fırsatı ile satışa çıktı. Konya'nın en değerli arazilerinden birinde yer alan projede, 3+1'den 5+1'e kadar farklı daire tipinde konut ve 10+3 oturum planlı villalar bulunuyor.

zer-meram-villa

FAİZSİZ 1 MİLYON LİRA TAKSİT

Merhaba Gazetesi'nde İbrahim Büyükeken imzalı haberde yer alan bilgilere göre Projenin ilk etabında 205 daire ve 9 villa yer alıyor. 4,5 oda 1 salon dairenin fiyatı ise 11 milyon 500 bin lira olarak belirlendi. Bu da aylık yaklaşık olarak 1 milyon lira taksit anlamına geliyor.

zer-meram-havadan

PROJE KONYA'NIN MERAM İLÇESİNDE

Proje, Konya'nın eşsiz manzarasının, yaz sıcaklarında esen serinletici Gedavet rüzgârı ve temiz havasıyla buluştuğu Meram bölgesinde yer alıyor. Konumunun yanı sıra seyir terasları, yemyeşil vadileri, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, sağlıklı yaşam merkezi, sosyal alanları ve alışveriş merkezi ile Zermeram, Konya'nın en ayrıcalıklı projesi olarak öne çıkıyor.

zer-meram-konya-satis

  • Zermeram'da Elmas Evler etabı lansmana özel peşinatsız 12 ay vade fırsatı ile satışa çıktı.
  • Projenin ilk etabında 205 daire ve 9 villa yer alıyor.
  • 4,5 oda 1 salon dairenin fiyatı ise 11 milyon 500 bin lira olarak belirlendi.
  • Proje, Konya'nın eşsiz manzarasının, yaz sıcaklarında esen serinletici Gedavet rüzgârı ve temiz havasıyla buluştuğu Meram bölgesinde yer alıyor.

zer-meram-konya

Faizsiz taksit imkanı ile ev sahibi olmak isteyenler için Zermeram Elmas Evler etabı cazip bir fırsat sunuyor. Projenin ilk etabındaki daireler 2024 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek.