Boşandıktan Sonra Şok Gerçek Ortaya Çıktı: Çocuklarının Babası Değilmiş!

Antalya'da bir otel mutfağında çalışan Hüseyin A., 17 yıllık eşi Ş.T.'den boşandıktan sonra yaşadığı şok olayla gündeme geldi. Komşularının tavsiyesi üzerine babalık davası açan Hüseyin A., çocuklarının DNA testi sonuçlarıyla hayatının şokunu yaşadı. İşte detaylar...

Konya'da yaşayan Hüseyin A., 17 yıllık evliliğin ardından geçen yıl ekim ayında eşi Ş.T. ile anlaşmalı olarak boşandı. Boşanmanın ardından Hüseyin A., çocuklarının biyolojik babası olduğunu öğrenmek için DNA testi yaptırmaya karar verdi. Antalya Adli Tıp Grup Başkanlığı'ndan gelen DNA test sonuçları, Hüseyin A.'yı derinden sarsacak bir gerçeği ortaya çıkardı.

Dna Testi

Şok İtiraf: Eşim, Çocuklarımın Babasının Kuzenim Olduğunu Söyledi!

DNA test sonuçlarının ardından yaşadığı şokun boyutlarını anlatan Hüseyin A., "Eşimle yıllardır anlaşamıyorduk. Boşandıktan sonra komşumdan gelen bir tavsiye üzerine DNA testi yaptırmaya karar verdim. Sonuçlar beni derinden sarsarak çocuklarımın biyolojik babası olmadığını ortaya çıkardı. Eski eşim, çocukların babasının kuzenim olduğunu itiraf etti. Bu gerçekle yıkıldım" dedi.