Konya'nın Çeltik Gökpınar mahallesinde meydana gelen trafik kazasında araçlardan birinin yakıt deposu yerinden fırladı. Kazada yaralılar olduğu öğrenilirken, itfaiye ekipleri olası yangın ve patlama riskine karşı teyakkuzda.

Konya'nın Çeltik İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazası Sonrası Ortalık Savaş Alanına Döndü

Kaza Sonrası Savaş Alanına Dönen Kazada Yaralılar Var

Edinilen bilgilere göre, kaza Çeltik Gökpınar mahallesinde meydana geldi. İki aracın karıştığı kazada, kazanın şiddetiyle bir aracın yakıt deposu yerinden fırladı.

Çeltik'teki Kazada Araçlardan Birinin Yakıt Deposu Yerinden Sökülüp Fırladı

Fırlayan yakıt deposu büyük bir tehlike oluştururken, olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri yangın ve patlama riskine karşı önlem aldı. Kazada yaralılar olduğu öğrenilirken, jandarma ekipleri de kaza yerinde inceleme başlattı.

Konya'da İşler Rayından Çıktı: Ya Marketler 'Memurdan Başkası Alışveriş Yapamaz' derse... Konya'da İşler Rayından Çıktı: Ya Marketler 'Memurdan Başkası Alışveriş Yapamaz' derse...

Sağlık ve Jandarma Ekipleri Olay Yerinde

Kazanın ardından ihbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, jandarma ekipleri de kaza soruşturması başlattı. Kazayla ilgili incelemelerin devam ettiği öğrenildi.

Editör: Haber Merkezi