Trafikte başlayan sözlü tartışma, Parsana Mahallesi Kaletaş Caddesi'nde yaşandı. İddialara göre, 31 yaşındaki Fevzi B. ile M.K. arasında park edilen bir araç nedeniyle başlayan tartışma, kısa sürede büyüdü. Fevzi B., aracını park ettikten sonra yaya olarak yürümeye başladığında, M.K. tekrar onun karşısına çıktı. İkili arasında yeniden alevlenen tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

Sıkı Durun! Konya'da Çok Değerli 14 Arazi Yeni Sahiplerini Bekliyor Sıkı Durun! Konya'da Çok Değerli 14 Arazi Yeni Sahiplerini Bekliyor

Konya'da Cinayet

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine, M.K.'nin yanında bulunan bıçakla Fevzi B.'yi kalbinden yaraladığı belirtildi. Ağır yaralanan Fevzi B., olay yerine çağrılan sağlık ekiplerince hızla hastaneye kaldırıldı fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Zanlının Teslim Olması

Olay sonrasında kaçan zanlı M.K., olayda kullanılan bıçakla birlikte kısa süre sonra en yakın polis merkezine giderek teslim oldu. Emniyet yetkilileri, zanlı M.K. hakkında gerekli yasal işlemlerin başlatıldığını ve olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma yürütüldüğünü açıkladı.