Konyaspor'un Borcu Kapanırdı Konyaspor'un Borcu Kapanırdı

GMG Kastamonuspor-Karaman FK maçında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, maçın devre arasında saha içine dalarak Karaman FK oyuncusu Ahmet Karademir'e saldırdı.

Görüntülere göre, Aygün, Karademir'e kafa atarak itti ve sözlü tacizde bulundu. Ahmet'e parmak sallayan Aygün, tehditler savurdu.

tff-ahmet-karademir-5

Olayın ardından saha karıştı. Maçı anlatan spikerin ise olayı tam ters anlatması dikkat çekti. Spiker, Aygün'ün Karademir'i sakinleştirmeye çalıştığını iddia etti.

tff-ahmet-karademir-4

Karaman FK, olayla ilgili yaptığı açıklamada, "GMG Kastamonuspor başkanının “maçın devre arasında” ve “saha içerisinde” futbolcumuza karşı gerçekleştirdiği eylemin ilgili yayının spikeri tarafından kamuoyunu yanıltıcı şekilde futbol severlere aksettirme çabasını da en basit tabirle akıl tutulması olarak ifade etmek isteriz" dedi.

tff-ahmet-karademir-3

TFF, olayla ilgili inceleme başlattı.

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün'ün Karaman FK oyuncusu Ahmet Karademir'e yaptığı saldırı, futbol camiasında büyük tepkilere yol açtı. TFF'nin olayla ilgili vereceği karar merakla bekleniyor.