Konya Büyükşehir Belediyesi ve Meram Belediyesi iş birliği ile yapılan Küçük Aymanas Caddesi'nde sıcak asfalt çalışmaları başladı. Ahmet Özcan Caddesi ile Alparslan Türkeş Caddesi'ni birbirine bağlayan 1.4 kilometre uzunluğundaki cadde, birkaç gün içinde hizmete açılacak.

Konya Aymanas Cadde 1

Küçük Aymanas Caddesi'nde Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Meram Belediyesi iş birliğinde kamulaştırması ve alt yapısı tamamlanan Küçük Aymanas Caddesi'nde sıcak asfalt çalışmaları başladı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Ahmet Özcan Caddesi'yle Alparslan Türkeş Caddesi'ni birbirine bağlayacak Küçük Aymanas Caddesi'nin de şehir içi trafiği rahatlatmak için önemli bir yatırım olduğunu söyledi.

Konya Yarı Maratonu Bu Yıl Gazze'ye Yardım İçin Koşulacak! Konya Yarı Maratonu Bu Yıl Gazze'ye Yardım İçin Koşulacak!

Konya Aymanas Cadde 2

Başkan Altay: "Meram'a Yakışır Bir Cadde Olacak"

Başkan Altay, "Dr. Ahmet Özcan Caddesi ile Alparslan Türkeş Caddesi'ni birbirine bağlayan 1.4 kilometre uzunluğundaki caddemizde ekiplerimizce sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Gidiş geliş çift şerit olacak caddemizde sıcak asfalt çalışmalarının ve bisiklet yollarının birkaç gün içinde tamamlanmasını planlıyoruz. Meram’a yakışır bir cadde olacak Küçük Aymanas Caddemizin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.