DEVA Partisi, bugün yaptığı resmi açıklamayla Genel Başkanı Ali Babacan'ın sevgili annesi Güneri Babacan'ın vefat ettiğini duyurdu. Partinin resmi sosyal medya hesabından paylaşılan mesajda, Babacan ailesine başsağlığı dilekleri iletilerek acılarının paylaşıldığı ifade edildi.

Paylaşımda, Güneri Babacan'ın vefatı nedeniyle duyulan derin üzüntü vurgulanırken, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve ailesine başsağlığı temennisinde bulunuldu. Sosyal medya hesabından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: "Bugün, Genel Başkanımız Ali Babacan'ın kıymetli annesi Güneri Babacan'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Başta Genel Başkanımız olmak üzere, tüm Babacan ailesine başsağlığı diliyoruz."

DEVA Partisi'nin bu duyurusu üzerine, siyaset ve kamuoyu Güneri Babacan'ın kaybıyla derin bir üzüntüye kapıldı. Güneri Babacan'ın vefatıyla ilgili cenaze düzenlemesiyle ilgili detaylar ise daha sonra paylaşılacak.

Ali Babacan, annesi Güneri Babacan'ın kaybıyla büyük bir acı yaşarken, sevenleri ve siyasi çevreler başsağlığı dileklerini iletmek için sosyal medya ve diğer iletişim kanallarını kullanmaya devam ediyor.

Yeniden Refah Konya, İstifa ve "Fitne" Yeniden Refah Konya, İstifa ve "Fitne"

Ali Babacan geçtiğimiz günlerde de babasını kaybetmişti.