Konya'nın Selçuklu ilçesinde öğle saatlerinde husumetlisiyle tartıştıktan sonra akşam tekrar karşılaşan Sıtkı Fidan, Ahmet G. tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Olay yerinden kaçan zanlı kısa süre sonra yakalandı.

Sıtkı Fidan ve Ahmet G. Akşamüstü Tekrar Tartıştı

Edinilen bilgilere göre, Konya'nın Selçuklu ilçesi Sille Ak Mahallesi Baraj Caddesi'nde yaşanan olayda, Sıtkı Fidan daha önceden husumetli olduğu Ahmet G. ile öğle saatlerinde tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından ikilinin sakinleştirilerek olay yerinden uzaklaştırıldığı öğrenildi.

Fakat akşam saatlerinde Fidan ve G.'nin tekrar karşılaştığı cadde üzerinde, aralarında yeniden bir tartışma yaşandı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sonucu Ahmet G., yanında bulunan bıçakla Sıtkı Fidan'ı kalbinden bıçaklayarak olay yerinden kaçtı.

Sıtkı Fidan Hastanede Hayatını Kaybetti

Kanlar içerisinde yere yığılan Fidan'ı fark eden çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İlk müdahalenin ardından ambulansla Meram Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Fidan, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Ahmet G. Yakalandı

Konya Sokaklarındaki ve Yeşil Alanlarındaki Gizli Tehlike Konya Sokaklarındaki ve Yeşil Alanlarındaki Gizli Tehlike

Polis ekipleri, Sıtkı Fidan'ı bıçaklayan zanlı Ahmet G.'nin yakalanması için çalışma başlattı. Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda zanlı olaydan kısa süre sonra yakalandı.

Soruşturma Sürüyor

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.