Zorlu ekonomik koşullarda Başkentlilerin yanında olmak amacıyla başlatılan uygulamada, yüzde 100 yerli besi hayvanlardan elde edilen etler, 7 Başkent Market şubesi ve ilçe ilçe gezen Başkent Mobil Market aracılığıyla vatandaşlara sunuldu.

Kasap Et Sucuk 1

Başkentlilere Destek

Uygun fiyatlı et satışıyla ilgili açıklama yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Zorlu ekonomik koşullarda Başkentlilerin yanında olmak için Ramazan ayında 'Uygun Fiyatlı Et Satışı' uygulamasını başlatmıştık. Uygulamaya gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyuz. 11 Mart-5 Nisan tarihleri arasında 137 ton 526 kilogram kırmızı ve beyaz et Başkentlilerin sofralarına girdi. Bu sayede hemşehrilerimize hem uygun fiyatlı hem de kaliteli et sunmuş olduk." dedi.

Kasap Et Sucuk 2

Vatandaşlardan Memnuniyet

Uygulamadan yararlanan vatandaşlar da memnuniyetlerini dile getirerek, "Belediyemize bu uygulamadan dolayı çok teşekkür ederiz. Zor zamanda bize destek oluyorlar. Etler hem uygun fiyatlı hem de çok kaliteli." ifadelerini kullandılar.

Başkentlilerin Sofrasına Bereket

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin "Uygun Fiyatlı Et Satışı" uygulaması, Başkentlilerin sofralarına bereket getirmeye devam ediyor. Uygulamanın önümüzdeki dönemlerde de devam etmesi bekleniyor.