2023 yılında çekilişe katılıp kazanamayanlar öncelikli

TOGG'dan yapılan açıklamaya göre, 6-10 Ocak tarihleri arasında 2023 yılında çekilişe katılıp yedek listede kalan kullanıcılar konfigürasyonlarını güncelleyebilecek. 15-19 Ocak tarihleri arasında ise 2023 yılında çekilişe katılıp kazanamayan kullanıcılar sipariş oluşturma önceliğine sahip olacak. 20 Ocak itibarıyla ise sipariş ekranları tüm bireysel kullanıcılar için açılacak.

22 Milyar TL Bedelli TMSF Satış İlanı Resmi Gazete'de Yayımlandı 22 Milyar TL Bedelli TMSF Satış İlanı Resmi Gazete'de Yayımlandı

Yeni üretim yılı ile birlikte donanımda da değişiklikler yapıldı

TOGG, 2024 üretim yılı T10X'lerdeki donanım versiyonları ve içerikleri hakkında da bilgi paylaştı. Buna göre, standart 18 inç jantlara sahip V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla akıllı erişim altyapısı, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası özelliklerine sahip "teknoloji ve konfor" paketiyle sunuluyor.

Kullanıcılar isterlerse arkadan itişli V1 donanım tipini, uzun menzil seçeneğiyle de satın alabilecek.

Standart 19 inç jantlara sahip V2 donanım tipinde ise V1'de sunulan özelliklere ek olarak, elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar ile ön cam ve ısıtmalı arka koltuk özelliklerini içeren "kış paketi" ve acil durumlarda kendiliğinden devreye giren çocuk tespit sistemi standart olarak sunuluyor.

Editör: Haber Merkezi