Togg sosyal medya hesabından heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. Togg, Trumore'un kullanıcılarına gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen uygulamaları ile akıllı yaşam alanındaki dijital platformunu deneyimletiyor.

AKILLI ŞEHİR KONYA İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN
Aracın uyumlu modu sayesinde akıllı şehir çalışmalarının sürdüğü Konya, tam da bu iş için biçilmiş kaftan. Trumore uygulamasıyla özdeşleşecek olan TOGG, kazandıran, gezdiren, eğlendiren ve sürekli gelişen uygulamaları ile akıllı yaşam alanındaki dijital platformunu da genişleterek yoluna devam edecek.

AKILLI ŞEHİRLER İÇİN TASARLANDI
Kullanıcı ihtiyaçlarını anlayan yapay zeka günlük rutinleri planlıyor, asistanlık yapıyor. Akıllı rotalama ile uygun şarj istasyonuna göre, park yeri planlama, sipariş verebilme ve ödeme yapabilme gibi çözümleri sunuyor. Kazandıran blokzincir tabanlı fintek çözümleri ile kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sağlıyor. Sürekli gelişen iş ortaklığı ağıyla kullanıcılarına daha fazlasını deneyimletiyor.

BAŞKAN ALTAY'IN BUNUN İÇİN Mİ YAPIYORDU?
Göreve geldiği günden bugüne kadar akıllı şehir uygulamaları üzerinde önemli çalışmalarda bulunan Konya Büyükşehir Belediyesi, birçok alanda çalışmalar yaparak şehri mobil uygulama içine sığdırdı. Ulaşımdan esnaf uygulamalarına, sosyal çalışmalardan diğer canlılara kadar birçok konuda çalışma yürüten Başkan Uğur İbrahim Altay yönetimindeki Konya Büyükşehir Belediyesi'nin bu çalışmaları kenti yerli otomobil TOGG'la buluşturmaya hazırlanıyor.