ÖZEL HABER-Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 27 ilde 213 iş yerini 03 Ağustos 2023 Perşembe günü Saat: 10.30’da açık artırma yöntemiyle satacak.

Açık artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak. Ayrıca internetten (emlakmuzayede.com.tr) de teklif verilebilecek. Alıcılar iş yerlerine yüzde 25 peşinat ve 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

Satışa sunulan iş yerleri ise şu illerde bulunuyor: Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzincan, Giresun, Hatay, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Sakarya, Sivas, Tekirdağ, Uşak ve Yalova.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

KONYA'DA 14 İŞYERİ SATILACAK

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Konya'da işyeri sahibi olmak isteyenler için ihale düzenliyor. Yayınlanan ihale ilanına göre Konya'da 14 dükkan satışı yapılacağı bildirildi.

Konya'da satılacak dükkanlar Ahırlı, Akören, Cihanbeyli, Selçuklu, Sarayönü, Yalıhüyük ilçelerinde bulunuyor.

TAM LİSTE İÇİN TIKLAYIN

SATIŞ ŞARTNAMESİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN