Tarihin En Çok Satan Cep Telefonları: Zamana Direnen Devler Tarihin En Çok Satan Cep Telefonları: Zamana Direnen Devler

Konya Şeker Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Merhaba Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, Konya Şeker'in yeni yatırımları ve hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Çumra ve Konya Şeker Fabrikalarında İyileştirme Yapılacak

Erkoyuncu, Konya Şeker'in 40 bin kişiye doğrudan ve dolaylı yoldan istihdam sağladığını belirterek, "Şeker sektörünün üreticiler açısından tarihinin en zor zamanlarından geçtiğini" söyledi.

Üniversiteye Destek Sürecek

Gıda ve Tarım Üniversitesi'nin Torku markalı bir üniversite olduğunu desteklediklerini belirten Erkoyuncu, "Üniversitemizin Konya'da ekonomik anlamda değer katacağına inanıyoruz" dedi.

Konya Şeker Genel Başkanı Erkoyuncu: Cihanbeyli'ye Yeni Şeker Fabrikası Yapacağız

Konya'nın Yüzde 30'unu Biz Satın Alıyoruz

Konya Şeker'in ülke ekonomisine ve Konya ekonomisine katkısının büyük olduğunu vurgulayan Erkoyuncu, "Tarım ürünlerinin yüzde 30'unu tek başına Konya Şeker satın alıyor" diye konuştu.

Konya Şeker, Kangal Termik Santrali'nin Borcunu Yeniden Yapılandırdı

Konyaspor'a Destek Oluyoruz

Konya Şeker olarak çeşitli sosyal sorumluluk projelerine imza attıklarını belirten Erkoyuncu, "Konyaspor'a da gücümüz elverdiği sürece destek olduk" dedi.

Konya Şeker, Torku Markasının Marka Değerini Yükseltecek

Torku Kaliteli Ürünler Üretiyor

Torku markasının daha fazla tanıtılması için yeni çalışmalar yapacaklarını belirten Erkoyuncu, "Torku bilinir bir marka. Ürünün kalitesinden harika bir marka değeri oluştu" dedi.

Konya Şeker, Tarım Ürünlerinin Yüzde 30'unu Satın Alıyor

Cihanbeyli'ye Şeker Fabrikası

Konya Şeker'in Cihanbeyli'ye yeni bir fabrika kuracağını açıklayan Erkoyuncu, "Şu anki fabrikamız 10 bin ton kapasiteli. Cihanbeyli'ne kurulacak fabrika 14 bin ton kapasiteli bir fabrika olacak" diye konuştu.