Yeniden Refah Partisi Konya'da il başkanlığı koltuğunda değişim yaşandı. Seçim sonuçlarının ardından istifasını veren Temel Peker'in yerine Mehmet Köseoğlu getirildi.

Ancak istifanın ardından beklenmedik bir durumla karşılaşıldı. Eski başkan Peker, il başkanlığı binasının kepenklerini kapattırarak anahtarı da beraberinde götürdü. Kira kontratının da Peker üzerine olduğu iddia edildi.

Mehmet Koseoglu Yeniden Refah

Peker'in Sürpriz İstifası ve Kaçışı

Seçim sonuçlarının açıklanmasının hemen ardından istifasını veren Temel Peker, "İcra kurulumuzla almış olduğumuz ortak karar neticesinde birlikte istifamızı kamuoyuna sunuyoruz." açıklamasını yapmıştı.

Yeniden Refah Konya Il Baskanligi 3

Mehmet Köseoğlu Yeni İl Başkanı

Genel Merkez'in atadığı yeni il başkanı Mehmet Köseoğlu oldu. Köseoğlu'nun göreve başlamasıyla birlikte Yeniden Refah Partisi Konya'da yeni bir dönem başladı.

Yeniden Refah Konya Il Baskanligi 2

Kepenk Kapanması ve Kira Sorunu

Ancak yeni yönetimi il başkanlığı binasında bir sürpriz bekliyordu. Eski başkan Peker, il başkanlığının kepenklerini kapattırdı ve anahtarı da beraberinde götürdü. Kira kontratının da Peker üzerine olduğu öğrenildi. Bu durum, Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanlığı'nda yeni bir soruna yol açtı.

Yeniden Refah Konya Il Baskanligi 1

Yeni İl Başkanlığı'ndan Açıklama Bekleniyor

Yaşanan bu olayla ilgili Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanlığı'ndan resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.