Yeniden Refah Partisi'nin Aday Kadrosu Genişliyor

Parti genel merkezinde düzenlenen etkinlikte, 1 büyükşehir ve 2 il belediye başkan adayı olmak üzere toplamda 56 yeni isim açıklandı. Böylelikle parti, bugüne kadar toplamda 309 adayını kamuoyuyla paylaşmış oldu.

Yeniden Refah Partisi, 31 Mart 2024 Mahalli Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor. Genel Başkan Fatih Erbakan'ın liderliğinde gerçekleşen aday tanıtım programında, 1'i büyükşehir, 2'si il olmak üzere 56 yeni belediye başkan adayı kamuoyuna duyuruldu.

Davut Güloğlu'nun Düzce Belediye Başkanlığı için aday gösterildiği programda, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Melih Tatlıcı ve Osmaniye İl Belediye Başkan adayı Adem Demir gibi isimler de dikkat çekti.

Açıklanan adaylar arasında İstanbul'un Bakırköy ilçesinden Salih Doğan, Başakşehir ilçesinden Kadir Karaca, Kartal ilçesinden Nevzat Çavluk gibi önemli isimler de bulunuyor. İzmir'den Foça'dan Nazif Tuna Han, Buca'dan Ümit Toker, Çiğli'den Salim Ay, Gaziemir'den Murat Biçer, Karşıyaka'dan Süleyman Arabelen ve Narlıdere'den Ramazan Duran da adaylar arasında yer alıyor.

Partinin Konya'dan Karatay ilçesi için aday gösterdiği isim ise İsa Gökhan Duysak oldu. Bu kapsamda açıklanan adaylar arasında Kayseri'den Hacılar İlçe Belediye Başkan adayı Bünyamin Geçgil, Kocaeli'nden Gebze İlçe Belediye Başkan adayı Kamil Ergün, Manisa'dan Turgutlu İlçe Belediye Başkan adayı Mustafa Serhat Orhan gibi birçok önemli isim de bulunuyor.

Yeniden Refah Partisi, halka daha etkin hizmet sunmak amacıyla belirlenen bu adaylarla 31 Mart 2024 Mahalli Yerel Seçimleri'nde iddialı bir şekilde yer alacak. Kamuoyu, seçim sürecini ve adayların projelerini yakından takip ederek, gelecekteki belediye yönetimlerini değerlendirecek.