Üç banka da 36 aya kadar vade imkanı sunuyor. Faiz oranları kredi notuna göre değişiyor. Başvurular online ortamda yapılıyor.

Acil nakit ihtiyacı olanlara müjde

Üç banka da nakit paraya ihtiyacı olan müşterileri için yılbaşı kredisi paketleri hazırladı. Bankalar, en uygun faiz oranları ile kredi desteği sağlayacak. 36 aya kadar vade seçenekleri ile de vatandaşa uzun vadeli ödeme imkanları sunuluyor.

para-gri

Konya'da Dev Fabrika İflas Etti Konya'da Dev Fabrika İflas Etti

Başvuru şartları

Acil kredi kullanmak isteyenler için başvuru şartları ve detaylarda belli oldu. Bankalar genellikle kendi politikalarına göre kredi başvuru koşulları belirliyor. Ancak genel koşullara baktığımızda düzenli bir gelire sahip olmak, 18 yaşından büyük olmak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, kredi notunun 1200 puan ve üstü olması gibi şartları görebiliyoruz.

Başvuru süresi

Vakıfbank yapı kredi ve İş Bankası tarafından düzenlenen yılbaşı kredilerinde 36 ay vadeli kredi kullanmak isteyenler için üst limit 50.000 TL olarak belirlendi. 24 ay vadeli kredi kullanacaklar 100.000 TL’ye kadar kredi limiti için başvuru yapabiliyor. Başvurular dijital ortamda yapıldığı için 7/24 başvuru yapmak mümkün oluyor.

Editör: Haber Merkezi