eSIM io: Yurt Dışında İnternet Deneyimini Yeniden Tanımlıyor

İstanbul merkezli teknoloji şirketi Teknasyon, mobil iletişim dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Getcontact uygulamasının ardından geliştirdiği eSIM io ile seyahat edenlerin internet erişim deneyimini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Kullanıcılar İhtiyaçlarına Göre Özelleştirilmiş Paketler Seçebilir

eSIM io'nun sunduğu basit arayüz, kullanıcıların gidecekleri ülke veya seyahat süresine göre internet paketi seçmelerini mümkün kılıyor. Avustralya'dan Belçika'ya kadar birçok ülkeye özel paket seçenekleri sunan uygulama, günlük ihtiyaçlara uygun olarak da seçenekler sunuyor.

esimo-ana-gorsel

Esnek Aktivasyon İmkanı ve Paket Özelleştirme

Uygulama, kullanıcılara seyahat öncesinde paket satın alma ve istedikleri an aktivasyon imkanı tanıyor. Bu özellikle, seyahatlerde internet erişiminin hızlı ve kesintisiz bir şekilde sağlanmasına olanak tanıyor.

Mobil Operatörlere Alternatif Bir Çözüm

eSIM io, mobil operatörlerin sunduğu hizmetlere alternatif olarak öne çıkıyor. Paket aşım ücretleri gibi ekstra maliyetler olmadan, kullanıcılar seyahat ettikleri yerde en uygun internet paketini seçebiliyorlar. Ayrıca, bazı ülkelerde en iyi kapsama alanına erişim imkanı da sunarak kesintisiz bir internet deneyimi vadediyor.

Teknasyon'un eSIM io uygulaması, seyahat edenlerin mobil iletişim deneyimini kişiselleştirerek, her zaman ve her yerde kesintisiz internet erişimi sunuyor.