Kia'dan Aralık Ayı Kampanyaları

Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Kia, aralık ayında araç sahibi olmak isteyenlere özel fırsatlar sunuyor. Marka, aralık ayı kampanyaları çerçevesinde tüm binek modellerinde sunduğu avantajlı faiz ve fiyat kampanyaları ile yeni bir Kia sahibi olmak isteyenleri yetkili satıcılarına bekliyor.

Niro ve Sportage'da %0 Faiz

Kia'nın öne çıkan kampanyaları arasında Niro ve Sportage'da %0 faiz ve Picanto'da 50 bin TL indirim yer alıyor.

Maksul İflas Edip Konya'daki Mağazasını Kapatıp Gitti Maksul İflas Edip Konya'daki Mağazasını Kapatıp Gitti

kia-picanto

Picanto'da 50 Bin TL İndirim

Niro ve Sportage, Kia'nın en sevilen SUV modelleri arasında yer alıyor. Markanın C segmentindeki iddialı SUV modeli Niro, aralık ayı boyunca 250 bin TL'ye 12 ay %0 faiz fırsatı ile satışa sunuluyor. Sportage ise amiral gemisi SUV modeli olarak dikkat çekiyor. Markanın bu modeli de aralık ayı boyunca aynı kampanyadan yararlanabiliyor.

Kia Picanto En Çok Aranan Modeller Arasında

Kia Picanto ise bayan sürücülerin en çok aradığı modeller arasında yer alıyor. Markanın A segmentindeki lideri Picanto, aralık ayı boyunca 200 bin TL'ye 12 ay %2,69 faiz avantajıyla satışa sunuluyor.

Kampanyalarla birlikte özel indirimler de sunan Kia, Sorento'da 200 bin TL, EV6'da 150 bin TL indirim fırsatı sunuyor. Sportage, XCeed, Ceed SW ve Stonic'de 100 bin TL, Niro EV'de 60 bin TL, Ceed HB ve Cerato'da 50 bin TL indirim uyguluyor.

Kia'nın aralık ayı kampanyaları, yeni bir Kia sahibi olmak isteyenler için önemli fırsatlar sunuyor.