Türkiye'nin 100 yıllık hayali olan yerli otomobil TOGG, vatandaş tarafından büyük ilgi gördü. 2022 yılında satışa sunulan TOGG'un ilk fiyatı 953 bin lira olarak belirlenmişti. Bu fiyat, vatandaşlar tarafından uygun karşılanmış ve yoğun ilgiyle satışa sunulmuştu.

Sıkı Durun! Konya'da Çok Değerli 14 Arazi Yeni Sahiplerini Bekliyor Sıkı Durun! Konya'da Çok Değerli 14 Arazi Yeni Sahiplerini Bekliyor

TOGG Satışları 23 Bin 728'e Ulaştı

2024 Mart ayı sonuna kadar 4 bin 145 adet TOGG satıldı. Fabrika üretime başladığından bu yana satılan TOGG adeti ise 23 bin 728'e ulaştı.

Fiyat Artışı Vatandaşı Zorluyor

Ancak son zamanlarda yaşanan fiyat artışları, TOGG'u bazı vatandaşlar için ulaşılmaz hale getirdi. Şu anda sıfır kilometre bir TOGG'un fiyatı V1 RWD Standart Menzil için 1 milyon 432 bin 600 ₺, V2 RWD Uzun Menzil için ise 1 milyon 823 bin ₺.

Togg Konya Kayit

TOGG'dan Nisan Ayına Özel Finansman Kampanyası

Yüksek fiyatlardan dolayı TOGG satın almakta zorlanan vatandaşlar için Nisan ayına özel bir finansman kampanyası başlatıldı. Bu kapsamda TOGG satın alanlara 800 bin lira sıfır faizli kredi verilecek. 12 ay vadeli kredinin aylık taksit miktarı 66 bin lira.

Konya'da Herkes TOGG'a Binebilecek

TOGG'a binmek isteyen Konya'lılar için güzel bir haber var. 5-14 Nisan tarihleri arasında M1 Konya Alışveriş Merkezi'nde TOGG deneyim merkezi kurulacak. Bu merkezde 10 gün boyunca herkes TOGG'a binebilecek.

Test Sürüşü için Kayıt Yaptırmak Gerekiyor

TOGG'u test etmek isteyenler, M1 Konya Alışveriş Merkezi'ne giderek veya https://onboarding.togg.com.tr/ adresinden kayıt yaptırabilir.