Konya'nın kaderini belirleyecek bir satış gerçekleştirilecek. Selçuklu Belediyesi tarafından düzenlenecek ihalede 14 arsa satışa sunuldu.

Arsalar Bosna Hersek, Dikilitaş, Sancak, Sille, Hocacihan, Akıncılar, Ardıçlı, Dumlupınar mahallelerinde bulunuyor.

Satışta ise dikkat çeken ayrıntılar bulunuyor. Özellikle inşaat firmalarını cezbeden satışta fiyatların yanı sıra arsaların imar durumları da dikkat çekici. Ayrıca arsaların konumları da Konya'nın geleceğine de yön vereceği şimdiden belli gibi.

sille-konut-alani

SİLLE'YE 9 KAT İMAR

Satışa sunulan arsalardan Sille Mahallesi 29230/9 ada ve parselde bulunan 2549 metrekare arazi ile 29232/4 ada ve parsel 2913 metrekare arazi için belirtilen imar durumu 9 kat konut alanı olarak bildirildi.

bosna-hersek-mahallesi-ticaret-alani

BOSNA HERSEK'TEKİ ARSA

Öğrenci mahallesi olarak bilinen Bosna Hersek Mahallesi sınırlarındaki 42534/1 ada ve parseldeki arsa 5339.7 metrekare büyüklüğünde. Arsa için belirtilen imar durumu ise 7 kat ticaret alanı şeklinde. Söz konusu arsa İstanbul Yolu'na cephe.

ardicli-konut-alani

KONYA'NIN YENİ CAZİBE MERKEZİ

Konya'da şehir merkezine uzaklığı nedeniyle vatandaşın pek ilgi göstermediği ancak son zamanlarda yaşanan depremler nedeniyle zemini sağlam bölgelerin başını çeken Ardıçlı Mahallesi'nde kurulan TOKİ Konutları, tüm ilginin buraya yönlenmesine neden oldu.

Çumra'nın Kaderini Değiştirecek Çumra'nın Kaderini Değiştirecek

Selçuklu Belediyesi'nin satışa koyduğu arsalar arasında Ardıçlı Mahallesi 43702/4 ada ve parseldeki 11598.66 metrekare büyüklüğündeki 6 kata imarlı arsa da dikkat çeken taşınmazlar arasında.

akincilar-mahallesi-konut-alani

AKINCILAR'DA DEV ARSA

Akıncılar Mahallesi sınırlarında yer alan 45282/2 ada ve parselde bulunan arsa ise yatırımcı için biçilmiş kaftan. 1712.14 metrekare büyüklüğündeki arsa 8 kat konuta imarlı.

Satışa sunulan arsalar için ödeme seçenekleri farklılık arz ediyor. Kimi arsa için peşin ödeme beklenirken bazıları yarısı peşin, yarısı da 6 taksitte isteniyor.

SATIŞA SUNULAN ARSALARIN TAM LİSTESİ ŞU ŞEKİLDE:

selcuklu-belediyesi-satilik-arsalar-05-aralik-2023

Editör: Haber Merkezi