Başkan Altay'dan Kaybedilen İlçeye Dev Yatırım: Çumra’ya Atıksu Arıtma Tesisi Başkan Altay'dan Kaybedilen İlçeye Dev Yatırım: Çumra’ya Atıksu Arıtma Tesisi

Beyşehir'de Hacıarmağan Mahallesi'nde bulunan bir kahvehanede 75 yaşındaki H.T., aralarında mal paylaşımı yüzünden husumet bulunan yakını D.A. tarafından satırlı saldırıya uğradı. Saldırı sonucu boynundan yaralanan H.T., kahvehanede bulunan diğer kişilerin müdahalesi ve polise haber vermesi üzerine sağlık ekipleri tarafından Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Saldırgan D.A. ise polis tarafından gözaltına alındı.

Olay yerine sevk edilen polis ve sağlık ekipleri, yaralı H.T.'yi ambulansa alarak Beyşehir Devlet Hastanesi'ne götürdü. Hastanede tedavi altına alınan H.T.'nin durumunun stabil olduğu öğrenildi. Saldırgan D.A. ise polis tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Polis ekipleri, olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor. Mal paylaşımı yüzünden çıktığı iddia edilen husumetin, bu tür olayların önlenmesi için ne denli önemli olduğuna dikkat çekiliyor.